Zaznacz stronę

Stylistyka VIDRO całkowicie komponuje się z stylowymi wnętrzami jak również wnętrzami o architekturze nowoczesnej. Na całość systemu składają się uchwyty do podwieszania i mocowania płyt i tablic z różnych materiałów (np. plexiglass, dibond, szkło). Uniwersalność i prostota systemu inicjują nieograniczone możliwości oraz oryginalność dla każdego z projektów.

System VIDRO składa się z płyt (typu plexiglass, dibond, szkło) o różnych grubościach dopasowanych do stalowych uchwytów. W przypadku tablic mocowanych do ściany ( tabliczek przydrzwiowych, tablic informacyjnych) są przytwierdzone na dystansach, które tworzą istotny szczegół konstrukcyjny decydujący o istotnych walorach estetycznych oraz użytkowych systemu. Dzięki swej oryginalności i uniwersalności systemu można w dowolnych wymiarach tworzyć tablice informacyjne, tablice przydrzwiowe, semafory. Natomiast mocowanie systemu najczęściej wykonywane jest na dystansach lub przy pomocy automatyki sufitowej.

Dla tablic z wymiennym systemem informacji grafikę wykonuje się metodą nadruku na transparentnych kliszach i umieszczenia pomiędzy dwoma płytami, dla tablic z informacją o charakterze stałym grafikę można zadrukować bezpośrednio na płytę, wykleić folią grawerować itp.