Zaznacz stronę

SYSTEM EXITO PORTA

Niezwykle funkcjonalny, trwały, wygodny i prosty w obsłudze system przeznaczony dla informacji przydrzwiowej. Zbudowany z wysokiej jakości profili aluminiowych, anodowanych na kolor srebrny lub złoty.

System Exito charakteryzuje wypukły kształt, który tworzy bardzo ciekawą powierzchnię kompozycyjną. Spośród trzech dostępnych szerokości profili możemy, operując długością tabliczki, zaprojektować nośnik informacji dostosowany do indywidualnego projektu. Uniwersalność systemu polega również na możliwości montażu tak w pionie jak i w poziomie.

Wzornictwo i kolorystyka systemu Exito pozwala na stosowanie w różnych typach architektury. Doskonale komponuje się z innymi elementami wykończenia wnętrz.

System Exito, ze względu na swoje cechy na pewno spełni oczekiwania każdego użytkownika.

Produkt wykonany z profili aluminiowych anodowanych – w kolorze srebrnym lub złotym. Instnieje możliwośc malowania profili na dowolny kolor palety RAL

Tabliczki posiadają zakończenia – zaślepki PCV w kolorze czarnym lub szarym

Informacja zabezpieczona przezroczystą folią antyrefleksyjną

Do każdej tabliczki dołączony jest komplet akcesoriów do montażu: wkręty, dyble oraz pianka dwustronnie klejąca

SYSTEM EXITO ARRIBA

Tablice informacyjne naścienne i wiszące

System EXITO ARRIBA to system paneli informacyjnych z możliwością wymiany i aktualizacji informacji. Wykonany z wysokiej jakości profili aluminiowych, anodowanych na kolor srebrny lub złoty.

Jest uzupełnieniem kolekcji EXITO ARRIBA jako nośnik informacji stosowany do oznakowania ciągów komunikacyjnych, znaków kierunkowych, oznakowania stanowisk lub podkreślenia funkcji pomieszczenia. Występuje w formie tablic naściennych – montowanych płasko do powierzchni oraz tablic wiszących – dwustronnych.

Produkt wykonany z profili aluminiowych anodowanych – w kolorze srebrnym lub złotym. Istnieje możliwość malowania profili na dowolny kolor palety RAL

Tabliczki posiadają zakończenia – zaślepki PCV w kolorze czarnym lub szarym

Informacja zabezpieczona przezroczystą folią antyrefleksyjną